Sejfy antywłamaniowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Sejf w domu czy w biurze jeszcze stosunkowo niedawno uważany był raczej za fanaberię, dziś jednak coraz więcej osób traktuje go jako konieczną inwestycję w bezpieczeństwo posiadanych przez siebie dóbr. Dokumenty, akta czy biżuteria, ukryte w sejfie, mają znacznie większą szansę oprzeć się złodziejom czy nawet przetrwać pożar.

Rośnie liczba osób, które podczas budowy domu podejmują decyzję o wyposażeniu go w bezpieczną skrytkę na cenne przedmioty. Sejfy antywłamaniowe pozwalają podnieść poziom bezpieczeństwa budynku, a dzięki szerokiej ofercie modeli każdy może znaleźć coś dla siebie. Wybierać można pomiędzy sejfami wolnostojącymi oraz przeznaczonymi do montażu w meblach (np. w biurku lub szefie wnękowej), dużą popularnością cieszą się także ścienne sejfy do zabudowy. Osoby, posiadające pozwolenie na broń palną, muszą z kolei posiadać sejfy na broń, która pozwoli na jej zabezpieczenie przed użyciem przez osoby trzecie.

Sejfy to także coraz popularniejsze wyposażenie biur czy gabinetów. Już nie tylko przedsiębiorcy czy prawnicy decydują się na sejfy gabinetowe, umożliwiające bezpieczne przechowywanie cennych dokumentów czy akt, a coraz więcej osób rozumie potrzebę odpowiedniego zabezpieczania przechowywanych w biurze dokumentów. Z tego względu popularnością cieszą się też specjalne szafy na dokumenty czy kasy pancerne.

Zarówno domowe, jak i gabinetowe bezpieczne sejfy mogą być wyposażone w różne typy zamków (szyfrowe, elektroniczne, kluczowe lub ich kombinacje), różnią się też od siebie klasami bezpieczeństwa, które określają wartość przedmiotów, jakie mogą być w danym sejfie przechowywane. Dlatego, wybierając sejf, warto zapoznać się z regulacjami, dotyczącymi klas oraz typów sejfów, by dokonać najbardziej trafnego wyboru.

Decydując się na zakup sejfu, czy to do użytku domowego, czy do montażu w biurze, można wybierać wśród ofert różnych producentów, przy czym coraz większą popularnością cieszą się polskie sejfy. Produkty polskich firm cechują się wysoką jakością materiałów i wykonania, wysokim stopniem bezpieczeństwa.