euroskrzynka nierdzewna 8 skrytkowa
  • lokatorska skrzynka 8 skrytkowa
  • euroskrzynka nierdzewna 8 skrytkowa

Skrzynka na listy modułowa 8 komorowa 8 pl Inox

1 409,00 zł brutto
1 145,53 zł netto

Euroskrzynka nierdzewna inox

Ilość
2-30 dni (zależy od stanów mag i kolou)

 

Rzetelna firma

 

Szybka dostawa

 

Możliwość zwrotu 14 dni

 

Najniższe ceny. Przebijamy konkurencję!

Uniwersalna nierdzewna skrzynka na listy z 8 komorami. Euro skrzynka z powodzeniem może być zainstalowana wewnątrz budynków. Jej konstrukcja została specjalnie przystosowana do klatek schodowych. Skrzynka z 8 skrytkami została wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym inox, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego zabezpieczania przed korozją. Montaż prezentowanej skrzynki następuje do ściany, przy pomocy kołków rozporowych. W tylnej ściance znajdują się fabrycznie nawiercone otwory montażowe. Aby zwiększyć wytrzymałość skrzynki na listy, wykonana został z dwóch grubości blach: korpus 0,8 mm, drzwiczki 1mm. Dodatkowo, w górnej części otwieranej na bok drzwiczek, znajduje się otwór wrzutowy z aluminiową klapką. Skrzynka spełnia wszystkie wymogi UE, w tym każda skrytka zamykana jest na zamek (2 klucze w komplecie do każdej kasetki), posiadają wytrzymałe zawiasy trzpieniowo-płytowe, a w drzwiczkach znajdują się dwa okienka PCV. Ciche użytkowanie zapewniają szczotkowe uszczelki na klapce wrzutnika.

Skrzynka euro spełnia obowiązującą normę PN-EN 13724.

Skrzynki spełniają warunki Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn.15kwietnia  2004r oraz Ministra Administracji i Cyfryzacji z dn.22 kwietnia 2014r.

Na życzenie możemy przygotować wycenę na wersję wtynkową z kątownikiem maskującym.

Skrzynka 8 komorowa o wymiarach:

wysokość: 88cm

szerokość: 37cm

głębokość: 26cm

euroskrzynka pocztowa Masywne klapki wrzutowe są wykonane z aluminium w kolorze całej skrzynki, a ich opadanie jest wyciszone dzięki zastosowanej uszczelce szczotkowej. Wymiar otworu wrzutowego wynosi 330x30mm. Kasetki wyposażone w zamki cylindryczne z 2 kluczykami w komplecie
skrzynka pocztowa lokatorska Duża pojemność skrytek gwarantuje wygodne użytkowanie. W euroskrzynce pl inox zmieścisz format A4 zapakowany w większej kopercie C4.
montaz skrzynki lokatorskiej

Każda euroskrzynka jest wyposażona w 4 otwory montażowe na tylnej ściance. Sposób montażu odbywa się za pomocą kołków rozporowych lub haków. Zaleca się stosowanie kołków z powiększonym kołnierzem lub większą podkładką. Istnieje mozliwość zakupu kompletu kołków w naszym sklepie.

skrzynki na listy zbiorcze

Każda kasetka jest standardowo wyposażona w podwójne okienko. Jeden z nich może służyć jako numeracja (są gotowe prowadnice na karteczkę)

Gratis numerki!

Zapisz podczas składania zamówienia jakie numery sobie życzysz a otrzymasz gotowy szablon. Wycinasz, wkładasz i gotowe.

drzwiczki skrzynki lokatorskiej Zgodnie z wymogami korespondencja musi być chroniona przed wyciąganiem przez osoby niepowołane, dlatego drzwiczki w prezentowanej skrzynce lokatorskiej PL INOX są wyposażone w daszek uniemożliwiający wyjęcie listów.
numeracja skrzynek na listy

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość:

  1. naniesienia numeracji laserowej
  2. Wykonania skrzynki z pojedynczym okienkiem
  3. Wykonanie z numerem laserowym oraz okienkiem

wycena drogą mailową

Czas realizacji zamówienia 2-21 dni

8 pl Inox

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także