Skrzynka pocztowa euro 2 skrytki
  • 2 komorowa skrzynka na listy
  • Skrzynka pocztowa euro 2 skrytki

Podwójna euroskrzynka na klatkę schodową 2 pl Inox

609,00 zł brutto
495,12 zł netto

Euroskrzynka 2 lokalowa inox

Ilość
2-30 dni (zależy od stanów mag i kolou)

 

Rzetelna firma

 

Szybka dostawa

 

Możliwość zwrotu 14 dni

 

Najniższe ceny. Przebijamy konkurencję!

Dwu skrytkowa skrzynka na listy – wewnętrzna. Skrzynka lokatorska służy pozostawianiu w niej korespondencji w budynkach wielorodzinnych. Ochronę przed kradzieżą listów zapewnia solidna konstrukcja z nierdzewnej blachy ocynkowanej (grubość dla korpusu 0,8 mm, dla drzwiczek 1,0 mm), a także zamek wzmacniany, cylindryczny. Każda z dwóch skrytek posiada własne, otwierane na bok drzwiczki, wyposażone w zamek z 2 kluczami, podwójne okienko i otwór wrzutowy z aluminiową klapką. Dla ograniczenia hałasu przy opadaniu, została wyposażona w uszczelkę szczotkową. Przemyślana konstrukcja i dokładna, polska produkcja jest w pełni zgodna z wymogami UE, stawianymi tej grupie produktów. Skrzynkę można nabyć na zamówienie, w ciągu 2 do 21 dni, euroskrzynka w kolorze srebrnym - stal nierdzewna. Jest ona odpowiednim wyborem wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wytrzymała skrzynka lokatorska z dwoma niezależnymi kasetkami. Skrzynkę można na stałe przymocować do ściany lub innej stalowej konstrukcji.

Skrzynka 2 komorowa o wymiarach:

wysokość: 22 cm

szerokość: 37 cm

głębokość: 26 cm

euroskrzynka pocztowa Masywne klapki wrzutowe są wykonane z aluminium w kolorze całej skrzynki, a ich opadanie jest wyciszone dzięki zastosowanej uszczelce szczotkowej. Wymiar otworu wrzutowego wynosi 330x30mm. Kasetki wyposażone w zamki cylindryczne z 2 kluczykami w komplecie
skrzynka pocztowa lokatorska Duża pojemność skrytek gwarantuje wygodne użytkowanie. W euroskrzynce pl inox zmieścisz format A4 zapakowany w większej kopercie C4.
montaz skrzynki lokatorskiej

Każda euroskrzynka jest wyposażona w 4 otwory montażowe na tylnej ściance. Sposób montażu odbywa się za pomocą kołków rozporowych lub haków. Zaleca się stosowanie kołków z powiększonym kołnierzem lub większą podkładką. Istnieje mozliwość zakupu kompletu kołków w naszym sklepie.

skrzynki na listy zbiorcze

Każda kasetka jest standardowo wyposażona w podwójne okienko. Jeden z nich może służyć jako numeracja (są gotowe prowadnice na karteczkę)

Gratis numerki!

Zapisz podczas składania zamówienia jakie numery sobie życzysz a otrzymasz gotowy szablon. Wycinasz, wkładasz i gotowe.

drzwiczki skrzynki lokatorskiej Zgodnie z wymogami korespondencja musi być chroniona przed wyciąganiem przez osoby niepowołane, dlatego drzwiczki w prezentowanej skrzynce lokatorskiej PL INOX są wyposażone w daszek uniemożliwiający wyjęcie listów.
numeracja skrzynek na listy

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość:

  1. naniesienia numeracji laserowej
  2. Wykonania skrzynki z pojedynczym okienkiem
  3. Wykonanie z numerem laserowym oraz okienkiem

wycena drogą mailową

Skrzynka euro spełnia obowiązującą normę PN-EN 13724.

Skrzynki spełniają warunki Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn.15kwietnia  2004r oraz Ministra Administracji i Cyfryzacji z dn.22 kwietnia 2014r.

Na życzenie możemy przygotować wycenę na wersję wtynkową z kątownikiem maskującym.

Czas realizacji zamówienia 2-21 dni

2 pl Inox

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także