• -14%
Skrzynka lokatorska FLORYDA 10 skrytek do montażu wewnętrznego
search
  • Skrzynka lokatorska FLORYDA 10 skrytek do montażu wewnętrznego
  • Wewnętrzna skrzynka na listy dla 10 mieszkańców FLORYDA
  • Natynkowa skrzynka pocztowa lokatorska z 10 skrytkami
  • Modułowa skrzynka na listy do bloku i kamienicy FLORYDA 10
  • Skrzynka lokatorska na koperty C4 z okienkami na numer
  • Skrzynka na listy FLORYDA 10 RAL 7016, RAL 7035 i RAL 1001/1015
  • Metalowa skrzynka pocztowa z zamkami i dwoma kluczami

10 skrytkowa skrzynka lokatorska FLORYDA 10

Wybierz kolor: Szary antracyt RAL 7016

Nasza poprzednia cena 650,00 zł
559,00 zł brutto
454,47 zł netto
Zniżka 14%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 583,94 zł

FLORYDA 10 to wewnętrzna skrzynka lokatorska z 10 skrytkami w jednej kolumnie, przeznaczona do montażu natynkowego. Mieści koperty C4, posiada perforowane drzwiczki otwierane w prawo, okienka na numer oraz po dwa kluczyki do każdej skrytki. Dostępna w kolorach RAL 7016, RAL 7035 i RAL 1001/1015. Praktyczny wybór do bloków, kamienic i biurowców.

Wybierz kolor: Szary antracyt RAL 7016
Ilość
kolor antracyt 1-3 dni, inne kolory w 30 dni

Video

Skrzynka lokatorska FLORYDA 10 do montażu wewnętrznego


FLORYDA 10 to praktyczna, modułowa skrzynka na listy przeznaczona dla 10 użytkowników. Wszystkie skrytki zostały ustawione w jednej kolumnie, dlatego model dobrze sprawdza się na klatkach schodowych, w blokach, kamienicach, apartamentowcach, biurowcach oraz innych budynkach wielorodzinnych.

Jest to wewnętrzna skrzynka lokatorska montowana natynkowo bezpośrednio na ścianie. Na tylnej części obudowy znajdują się przygotowane otwory montażowe, które ułatwiają stabilne zamocowanie produktu. Prosta forma i kilka wariantów kolorystycznych pozwalają łatwo dopasować skrzynkę do wyglądu korytarza lub części wspólnej budynku.


Wygodne skrytki na codzienną korespondencję

Każda skrytka została wyposażona w osobne drzwiczki otwierane na prawą stronę. Perforacja umożliwia szybki podgląd zawartości bez konieczności otwierania zamka, a okienko na numer pozwala czytelnie oznaczyć mieszkanie, lokal lub odbiorcę.

Skrzynka pocztowa FLORYDA 10 mieści korespondencję w formacie C4, dzięki czemu nadaje się nie tylko na standardowe listy, ale również na większe koperty, dokumenty, katalogi i przesyłki reklamowe.

Do każdej skrytki dołączone są po dwa kluczyki. Jeden może być używany na co dzień, a drugi przechowywany jako zapasowy.

Otwieranie drzwiczek i wygląd skrytki od skrzynki lokatorskiej na listy natynkowej wewnętrznej FLORYDA od firmy Walewski kolor antracyt grafit szary siwy beżowy

Bezpłatna numeracja na życzenie

Do zamówienia możemy bezpłatnie przygotować numerację wydrukowaną na twardym papierze. Oznaczenia są przeznaczone do samodzielnego umieszczenia w okienkach znajdujących się na drzwiczkach.

Aby otrzymać numerację, należy wpisać wybrane numery w polu „Uwagi do zamówienia”. Pole pojawia się w koszyku po dodaniu produktu. Jeżeli w zamówieniu nie zostanie podana taka informacja, skrzynka zostanie wysłana bez numeracji.

Euroskrzynka na listy lokatorska dla 10 lokali natynkowa wewnętrzna natynkowa od firmy Walewski FLORYDA 10

Dostępne kolory skrzynki FLORYDA

Model FLORYDA dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych:

  • antracyt RAL 7016

  • jasny szary RAL 7035

  • beż RAL 1001/1015

Zdjęcia mają charakter poglądowy. Odcień produktu może nieznacznie różnić się w zależności od ustawień monitora, rodzaju ekranu oraz oświetlenia.

Modułowa skrzynka na listy 10 lokali w różnych kolorach - idealna do bloku w wersji natynkowe dla wspólnot spółdzielni mieszkaniowych do kamienicy

Wymiary skrzynki FLORYDA 10

  • wysokość: 112 cm

  • szerokość: 39 cm

  • głębokość: 25 cm

  • liczba skrytek: 10

  • układ: jedna kolumna

  • sposób montażu: natynkowy

  • miejsce montażu: wewnątrz budynku

  • obsługiwany format kopert: C4


Części zamienne dostępne osobno

Do skrzynki lokatorskiej FLORYDA można dokupić wybrane części zamienne, w tym zamki, drzwiczki oraz okienka na numer. Dzięki temu w razie zużycia lub uszkodzenia pojedynczego elementu nie ma potrzeby wymiany całej skrzynki.

Model FLORYDA występuje również w konfiguracjach od 1 do 10 skrytek w jednej kolumnie. Pozostałe warianty liczby skrytek dostępne są w osobnych ofertach naszego sklepu.

Produkt spełnia wymagania Unii Europejskiej. Na dole strony znajduje się film prezentujący wygląd oraz sposób użytkowania modelu FLORYDA.

FLORYDA 10 jest chętnie wybierana przez wspólnoty mieszkaniowe, zarządców budynków i klientów prywatnych. To estetyczna i wygodna skrzynka na listy dla 10 mieszkańców, która zapewnia każdemu odbiorcy osobną, zamykaną skrytkę na korespondencję.

E2-10-7016

Opis

Materiał
Stal
Wymogi UE
Tak

Specyficzne kody

Nowy

Pliki do pobrania

Deklaracja

Deklaracja

Pliki do pobrania (159.63KB)

Karta techniczna

Pliki do pobrania (466.15KB)

Zobacz także