Euroskrzynki zewnętrzne

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-30 z 75 pozycji

Aktywne filtry

Skrzynki pocztowe to bardzo ważny element codziennego życia. Każdego dnia zewnętrzne skrzynki lokatorskie wypełniane są najróżniejszymi przesyłkami pocztowymi. Listy, rachunki, przesyłki reklamowe, prenumerata prasy, ale również przesyłki z produktami kupowanymi online. Aby zapewnić wszystkim przesyłkom należytą ochronę, powinny one trafiać do suchych, szczelnych i dobrze zabezpieczonych skrzynek. Takie zewnętrzne skrzynki na listy mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie.


Sprzedajemy solidne zewnętrzne skrzynki na listy zbiorcze

Specjalizujemy się w sprzedaży skrzynek pocztowych każdego rodzaju. W ofercie posiadamy skrzynki na listy polskich i zagranicznych producentów, dostępne w najróżniejszych wariantach, wielkościach i modelach. Szczególną pozycją asortymentu są zewnętrzne skrzynki pocztowe, dedykowane do użytku w budownictwie mieszkaniowym i użytkowym. Skrzynki zbiorcze mają wiele zalet i przede wszystkim pozwalają skutecznie zadbać o estetykę obiektu. Dysponujemy pełną gamą skrzynek o różnej liczbie skrytek na listy – od kilku do nawet kilkudziesięciu. Zewnętrzne skrzynki lokatorskie są produktami atestowanymi i przed trafieniem do sprzedaży, przechodzą liczne testy potwierdzające ich wytrzymałość i bezpieczeństwo. To bardzo ważne, ponieważ będąc wystawione na działanie warunków atmosferycznych, nawet po wielu latach nie mogą korodować, a ich wygląd nadal powinien być ładny.


Jak wybrać zewnętrzne skrzynki pocztowe?

Jeżeli szukają Państwo zewnętrznych skrzynek na listy zbiorcze, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Oferowane przez nas skrzynki zostały wykonane z solidnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. Jej powierzchnia została dodatkowo zabezpieczona przed korozją poprzez ocynkowanie lub powłokę lakierniczą. Zewnętrzne skrzynki na listy mogą być zamontowane w specjalnie przygotowanym otworze lub wnęce ściennej. W tym celu posiadają fabryczne uchwyty montażowe, ułatwiające solidne i prawidłowe osadzenie w murze. W sprzedaży można również znaleźć wolnostojące zewnętrzne skrzynki lokatorskie. One mogą być zainstalowane niezależnie od konstrukcji budynku, np. na stalowych nogach zabetonowanych w gruncie. Wybór odpowiedniego modelu skrzynek należy do Państwa. Bez względu na decyzję, wszystkie z nich gwarantują długą i bez awaryjną eksploatację, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Jakie zabezpieczenia posiadają zewnętrzne skrzynki na listy zbiorcze?

Bezpieczeństwo korespondencji jest naszym priorytetem. Aby je Państwu zapewnić, sprzedajemy wyłącznie najlepsze i wielokrotnie testowane zewnętrzne skrzynki lokatorskie. Konstrukcja każdej z nich była wielokrotnie poddawana próbom wytrzymałościowym i włamaniowym. Wszystkie skrytki w sprzedawanych skrzynkach wyposażone są w solidny zamek otwierany kluczykiem. Otwór wrzutowy został zaprojektowany w taki sposób, aby nie dało się przez niego wyjąć pozostawionej w skrzynce korespondencji. Producenci naszych skrzynek dbają również o ich ochronę przed wilgocią. System uszczelek zabezpiecza drzwiczki przed przeciekaniem, a starannie wyprofilowane elementy, umożliwiają bezpieczne spływanie wody po froncie skrzynki.

Zewnętrzne skrzynki na listy dostarczamy na terenie całego kraju. Realizujemy zamówienia na skrzynki zbiorcze od osób prywatnych, firm i instytucji. Zamówione produkty doręczamy firmami kurierskimi jako przesyłki ubezpieczone, starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy developerskie i zarządców nieruchomości.