Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 449,00 zł

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Format

Format

Skrzynki na listy z videodomofonem

Skrzynki na listy z videodomofonem

Aktywne filtry

Skrzynki pocztowe z wideodomofonem to nowoczesne rozwiązania, umożliwiające integrację różnych funkcji w jednym urządzeniu. Pozwalają nie tylko na bezpieczne przechowywanie korespondencji, ale również dają nam możliwość łatwego podglądu, kto próbuje dostać się na posesję lub do mieszkania.

Współcześnie technika otacza nas na każdym kroku, w istotny sposób ułatwiając nasze funkcjonowanie. Nie inaczej jest w przypadku skrzynki na listy z wbudowanym wideodomofonem: takie rozwiązanie – oprócz oczywistej oszczędności miejsca – zwiększa też poziom bezpieczeństwa naszego domu, dając nam kontrolę nad tym, kogo wpuszczamy na teren posesji oraz umożliwiając podgląd gości bez konieczności wychodzenia z domu. A to niejedyne zalety, jakie posiada skrzynka na listy z wideodomofonem. Jakie więc inne możliwości daje nam zakup takiej właśnie skrzynki?

Skrzynka z wideodomofonem: rozwiązania szyte na miarę

Skrzynki pocztowe z wideodomofonem to bez wątpienia rozwiązania praktyczne, których funkcja nie ogranicza się tylko do gromadzenia korespondencji i ochrony jej przez dostępem osób trzecich i czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo, zazwyczaj producenci skrzynek pocztowych wyposażonych w wideodomofon umożliwiają wybór wielu dodatkowych funkcji, które pozwalają precyzyjnie dostosować dany model do naszych potrzeb. Są to m.in.:

  • wybór długości szuflady

  • wybór materiału, z jakiego wykonana jest szuflada (blacha malowana proszkowo, blacha ocynkowana lub stal nierdzewna)

  • możliwość dostosowania kąta padania kamery

  • opcja podłączenia czujnika ruchu do kamery

  • możliwość rozbudowania systemu o dodatkowe kamery

Warto mieć też na uwadze fakt, że skrzynki na listy w wideodomofonem mogą mieć różną wielkość przestrzeni do przechowywania listów, dlatego decydując się na wybór danego modelu warto sprawdzić, czy rozmiary szuflady odpowiadają naszym potrzebom w tym zakresie.

Skrzynki pocztowe z videodomofonem

I choć montaż skrzynki na listy w wideodomofonem nastręcza więcej trudności niż powieszenie zwykłej, klasycznej skrzynki pocztowej, z uwagi na znaczną liczbę zalet z pewnością jest to rozwiązanie, które warto rozważyć.