Kosze na reklamy, ulotki

Kosze na reklamy, ulotki

Aktywne filtry

Estetyczne i bardzo wytrzymałe kosze na ulotki, to sprawdzony sposób na zapewnienie porządku na klatkach schodowych. Ulotki walające się po podłodze, skrzynkach na listy i parapetach to zmora każdego bloku. Aby zapanować nad porządkiem i ładem, warto umieścić przy wejściu specjalne pojemniki na ulotki. Są to lekkie i bardzo wytrzymałe konstrukcje, wykonane z nierdzewnej blachy malowanej proszkowo. Dostępne w wielu wariantach i wielkościach, bez trudu pomieszczą nawet dużą ilość ulotek formatu A4. Pojemniki na reklamy produkowane są w kilku kolorach, ułatwiając ich dopasowanie do wnętrza korytarza.

kosze na ulotki - z jakiego materiału?

Do wykonania koszy stosuje się najwyższej jakości stalową blachę nierdzewną lub ocynkowaną. Pojemniki na ulotki mogą mieć formę kieszeni lub koszyków, wyposażonych w fabryczne otwory do mocowania do ściany. Montaż odbywa się z użyciem kołków i wkrętów, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo i wytrzymałość na duże obciążenia. W razie potrzeby, np. w czasie remontu lub malowania ścian, kosze na reklamy mogą być zdemontowane i ponownie założone po zakończeniu prac.

Czy stalowe kosze na reklamy są odporne na korozję?

Oczywiście że tak. Zastosowane zostały w nich aż dwa zabezpieczenia antykorozyjne. Pierwsze z nich to stal nierdzewna. Druga metoda to malowanie proszkowe, tworzące na całej powierzchni jednolitą, zwartą powłokę, niedopuszczająca do kontaktu stali z wilgocią. Oprócz wysokiej odporności na korozję, pojemniki na ulotki są również wytrzymałe. Fizyczne właściwości stali chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pozwala to na ich montaż tuż przy drzwiach wejściowych, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz pod zadaszeniem.

W jakich rozmiarach występują pojemniki na reklamy?

Kosze na ulotki mogą Państwo zakupić w kilku wielkościach i kształtach. Są one przystosowane do przechowywania ulotek różnego formatu, przy czym najpopularniejsze i najbardziej praktyczne są duże kosze na reklamy, mieszczące ulotki i gazetki A4. Wszystkie kosze zostały wyposażone w fabryczne mocowania, przystosowane do maksymalnego obciążenia pojemników i ułatwiające ich montaż do ściany.