Skrzynka pocztowa w mur z przyciskiem dzwonka z podświetlanym numerem domu WPN 20 G IND

769,00 zł brutto
625,20 zł netto
Skrzynka pocztowa z podświetlanym numerem domu WPN 20 G IND Nowoczesny wzór Wysoka jakość wykonania Polska produkcja Łatwa w montażu Wybierz opcję wyposażenia

Zobacz ramka maskująca nierdzewna

Dzwonek w zestawie
Ilość
Wysyłka w 2-14 dni.

 

Rzetelna firma

 

Szybka dostawa

 

Możliwość zwrotu 14 dni

 

Najniższe ceny. Przebijamy konkurencję!

Lubisz ciekawe i funkcjonalne rozwiązania? Chcesz aby twoja skrzynka na listy spełniała jeszcze inne zadania, niż tylko odbieranie i przechowywanie korespondencji? Jeśli tak, mamy coś idealnego właśnie dla Ciebie. Tym czymś jest przelotowa skrzynka na listy, przeznaczona do montażu w ogrodzeniach murowanych. Na tle swojej konkurencji wyróżnia się dużą wytrzymałością mechaniczną, a także wyciętym w przednim panelu numerem domu. Posiada on podświetlenie LED, dzięki któremu jest doskonale widoczny również nocą. Na tym jednak nie kończą się wszystkie tajemnice, które niniejsza skrzynka ma do zaoferowania. Jej pozostałe zalety to wbudowany dzwonek. Korzystałeś do tej pory z dzwonka bezprzewodowego na baterie? Jeśli tak, na pewno pamiętasz jak kłopotliwe są rozładowujące się baterie. Można tego uniknąć w prosty sposób, wybierając skrzynkę z przyciskiem dzwonka. Można do niego podłączyć dowolny dzwonek domowy. Całość ma estetyczny, minimalistyczny wygląd i bardzo ładnie komponuje się w każdym ogrodzeniu. Jest to rozwiązanie trwałe, a jednocześnie proste w montażu.

SkrzynkaPanel frontowyOtwór wrzutowyWaga brutto
S x W x G (mm) S x W (mm) S x W (mm) kg
265 x 360 x 190/255 285 x 385 241 x 45 C4 4,5

Wysokość cyfr i liter 8 cm, jeden rodzaj czcionki, podświetlanie led kolor biały (12VDC).

Zamówienia realizujemy na indywidualne zlecenie, dlatego prosimy o przedpłatę. Brak możliwości zwrotu. Zapewniamy, że jakość towaru jest na wysokim poziomie.

Metal Park
WPN 20 G IND

Specyficzne kody

Nowy

Zobacz także